INFO       SHOWS       STUDENTS      LESSONS

 

REFERENCE

Vojta je nejen skvělý muzikant, ale také odhodlaný učitel a především velký srdcař. Svým nasazením dokáže nadchnout nejen žáky, ale i jejich rodiny, z jejichž členů se potom při pravidelných koncertech ve Vzorkovně stávají asistenti, nosiči beden a kabelů a někteří se dokonce časem sami chopí hudebního nástroje. Je v celku jedno jakého, protože Vojta naučí hrát kohokoliv na cokoliv. Pokud cvičíte, jsou hodiny s Vojtou legrace a pokud necvičíte, tak se těšte…..
Zuzana Picková

Great teacher and lessons oriented to play real rock music in a band.
It’s perfect to have a teacher that understand so well how works a rock band and take part to a popular group in Prague like DOCTOR VICTOR.
A lot of fun for my daughter and the chance to play every month in a real concert.
I’m very proud to see my daughter playing drums in diverse groups in a real situation.
She improved very quick her ability to master drums.
Let’s go together for further lessons next year.
Eric SCHMIDT

Ekonomický ředitel / CFO - EvoBus Česká republika s.r.o.

Vojta učí mého syna Andreje hrát na elektrickou kytaru od 6 let a začal když všichni ostatní učitelé tvrdili, že je příliš brzy.
Pro Vojtu neexistuje věkové omezení, pokud jde o hudbu.
Andrej u tohoto nástroje zůstal a dále se rozvíjí a to je do značné míry zásluha jeho učitele, který je mu vzorem již 7 let a v každé fázi jeho vývoje ať už předškoláka nebo puberťáka, byl pro něj zajímavým a dokázal ho oslovit.
Vojta není jen vynikající kytarista a učitel hry na kytaru je to talentovaný komplexní hudebník, který ovládá na vysoké úrovni i další hudební nástroje. To mu umožňuje dávat děti dohromady a vytvářet z nich na svůj věk kvalitní uskupení. Jako učitel je náročný, má přirozenou autoritu a respekt dětí a jejich rodičů. V neposlední řadě je slušný člověk, kterému se nebojím svěřit svoje děti, které vede k vzájemnému respektu a pravidelné systematické práci. 
MUDr. Vladimír Hraboš

As a photographer, I had an opportunity to capture an interesting Deloitte Audit teambuilding aktivity - people got together in a music rehearsal studio and got music instruments (some people have never played before:) with a task to practice and play a song. With Vojta’s support, the front man of Doctor Victor band, who guided them through the whole process, they managed. People had fun, tried something completely different and believe or not, after two hours, they were able to play the song. It was great to photoshoot such creative way of getting people together.
Michal Cernich, Photographer, Deloitte Central Europe

Vojta je moc sympatický mladý muž, ze kterého láska k muzice přímo vyzařuje. Svým nadšením a skvělým managementem ve mně probudil již hodně hluboko skryté hudební touhy a ukázal mi, že s hudbou se dá začít v každém věku a je to velká zábava. 
Markéta Linhartová, Deloitte Central Europe

Vojta nám dokázal, že dělat hudbu může každý, i když má hudební nástroj poprvé v ruce. Stačí se jen nebát to zkusit, důvěřovat svým smyslům a vnímat své spoluhráče. Bylo to překvapení, zábava a unikátní zážitek.
Michal Štěpán, Director, Deloitte Central Europe

Rozumně vyvážená teorie s praxí. Lekce teorie a rytmická cvičení střídají lekce, kdy se syn může naučit zahrát si skladbu oblíbeného autora podle vlastního výběru. Kamarádský a trpělivý přístup, a jako bonus pravidelné měsíční koncerty se „svou“ skupinou v rockovém klubu před publikem. Co si přát víc?
Robert Kůs

Vojta je pro každého svěřence velkým příkladem pracovitosti a svědomitosti, dokáže motivovat a inspirovat. Jeho zápal a nadšení k hudbě se snaží předávat všem - dětem i rodičům. Za naši rodinu posíláme velké díky, obdiv a úctu.
Vlasta & Andrej Keblúškovi

V prosinci 2016 jsme začali navštěvovat hodiny bicích u Vojty. Zároveň navštěvujeme hodinu týdně s kapelou FD. Musím Vojtu pochválit, protože svým přístupem v hodinách a skvělou možností vystupovat jednou měsíčně veřejně jako kapela, vzbudil u mého syna radost z muziky. Zároveň kapela FD udělala významný pokrok a líbí se mi, jak navzájem kluci souzní. Těšíme se na další spolupráci. Děkuji.
Jiří Hanausek a Kubík Hanausek

Alex hodiny se svým Rock bandem prostě miluje. Úterý, den kdy má s kapelou zkoušku, je jeho nejoblíbenější část týdne.
Pokud musí například k zubaři, nesmí to být nikdy tento den. V kapele si našel prima kamarády a scházejí se dokonce i pravidelně o víkendech, aby mohli trénovat na koncerty ! Alex si Rock band opravdu užívá a je zde prostě šťastný.
Andrea Musilová

DOCTOR VICTOR Academy
neexistuje lepší motivace ke zlepšování hry na el. kytaru než pravidelné měsíční koncerty v kapele, před opravdovým publikem.
Každý má možnost si ověřit, jak je připravený, jak vnímá kapelu, jak reaguje publikum… Bez pilování techniky hry v hodinách s Vojtou a poctivé přípravy každého songu doma to ale nejde… záleží jen na každém žákovi, jak to pak na koncertě šlape… vše je slyšet a Vojta je nemilosrdný doktor… :-)
Aleš Dudák

Kapela se skládá z mladých muzikantů, kteří chtějí dohromady hrát a zpívat moderní hudbu a vystupovat. Dr. Victor umí nejenom využít jejich talenty, ale dokáže team sehrát a posunout dál. Dr. Victor nachází možnosti, kde kapela může vystupovat a tím je motivuje a učí je vystupovat před veřejností.
Pavla Danna